Verše
 

Nastavení Přidávat název básničky: ano |- neOdeslat básničku na: E-mail | Vodafone | O2 | T-Mobile |- Slovensko

Básničku zkopírujte a vložte do formuláře. » jak na to

Text SMS č. 1: Zas jsou tu kluci - Partickari, vzdy s nima je velika sranda. Jsou mistry prevleku mnoha tvari, proste PRIMacka rozpustila banda. Ondra Sokol -

Text SMS č. 2: bezva typek, co nezkazi zadny vtipek. Igor Chmela - mistr prekladu, jeho cizi reci mi zvednou naladu. Gena - je zas panem prevleku, jeho ubory maji

Text SMS č. 3: proste dusi. Smichy mi je kolikrat do breku, v zenskych satech mu to obzvlast slusi. Ctyrka se Suchosem uzavira, ten drobny kluk napady jenom srsi.

Text SMS č. 4: Na jeho temperament casto ziram, kdy slova v myslenkach z nej stale prsi. Seznamka, ta Genu hodne tristi, tema Party je pro nej velkou zbrani!

Text SMS č. 5: Diky, kluci, tesim se na dily pristi, kdy zasmeju se opet k popukani.

Orange nabízí 10 SMS zdarma měsíčně po bezplatné registraci na OrangePortal.sk. Je nutné mít slovenské číslo. Placené SMS můžete posílat neomezeně.
Pro registraci prosím použijte nové okno kvůli správnému odeslání kontrolního kódu. V případě potíží s přihlášením nebo odesláním zkuste použít přímý odkaz.

Jak zkopírovat básničku:

1. Text označte myší (klikněte na začátek textu levým tlačítkem myši, přidržte ho a posunujte myší doprava).

2. Zmáčkněte pravé tlačítko myši a vyberte z nabídky „Kopírovat”.

3. Klikněte levým tlačítkem myši na určené políčko ve formuláři.

4. Zmáčkněte pravé tlačítko myši a vyberte z nabídky „Vložit”.

» Zpět nahoru

To se mi líbí Sdílet na Facebooku
Web používá cookies. OK Info